Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 10 uczniów awansowało do finału konkursów przedmiotowych

10 uczniów awansowało do finału konkursów przedmiotowych

Dziesięcioro uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Rybniku awansowało do finału tegorocznych wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Do finału tegorocznych wojewódzkich konkursów przedmiotowych (organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty dla gimnazjalistów) awans uzyskali: Anna Chowaniec (IIIB), Hanna Witoszek (IIA) i Alicja Podleśny (IIB) z języka polskiego, Tomasz Kaziród (IIB) i Lidia Sitek (IIIA) z języka angielskiego oraz pięcioro kolejnych uczniów IIIA – Ksymena Poradzisz i Tomasz Kukułka z fizyki, Julia Kaczmarczyk z matematyki, Edyta Zielonka z języka francuskiego i Patrycja Tkocz z języka niemieckiego.

Nasi finaliści przygotowują się pod opieką merytoryczną pań: Joanny Mikszty, Marzeny Bajorskiej, Zuzanny Pasierbek, Ewy Gatnar, Krystyny Uherek, Katarzyny Hlubek, Elżbiety Paniczek i Aleksandry Kosior-Rychlik.

Wszystkim życzymy tytułu laureata i trzymamy kciuki w ostatnim etapie zawodów!