Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego

Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego

Inicjatorką i animatorką przedsięwzięcia była anglistka naszej szkoły, p. Ewa Gatnar. Uczniowie naszego liceum jako gospodarze pomagają w jego organizacji i prowadzeniu finału.

Impreza jest pięcioetapowa: po czterech konkurencjach pisemnych adresowanych do wszystkich uczestników (gramatyka, słownictwo, rozumienie ze słuchu i czytanie ze zrozumieniem) następuje finał ustny, który co roku ma nieco inną formułę.

W roku szkolnym 2023/2024 odbędzie się XV edycja Międzyszkolnej Ligi Języka Angielskiego. Wydarzenie zostanie zorganizowane w czwartek 10 kwietnia (etap pisemny) i 17 kwietnia (etap ustny) 2024 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 marca 2024r.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i zgłaszania drużyn pod poniższymi linkami:

Regulamin Liga 2024

Uczestników prosimy zgłaszać wyłącznie przez formularz Google dostępny pod linkiem (w link należy kliknąć lub skopiować go do przeglądarki lub skorzystać z kodu qr otwierającego bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego):

Formularz zgłoszeniowy 2024

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału

 

>> Czytaj więcej informacji na temat konkursu i jego kolejnych edycji