Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 8 Bieg Kopernika za nami

8 Bieg Kopernika za nami

W dniu 23 marca 2024 r. w dzielnicy Paruszowiec odbył się 8 Bieg Kopernika w którym udział brała reprezentacja naszej szkoły.

Jak co roku organizatorzy stanęli na wysokości zadania, była słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera, a na zawodników kończących bieg czekały piękne medale oraz pyszne smakołyki i herbatka.  W kategorii szkół ponadpodstawowych na dystansie 5 km drugie miejsce zajął Kacper Popek, wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała  Maja Mokrzycka, która uplasowała się na  4 miejscu.  Następne miejsca zajęły Natalia Cnota -7, Julia Karaszewska -8, Nadia Guzenda – 9, oraz Roksana Gomolec -10.