Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Gosia i Ania nagrodzone w konkursach o powstaniach śląskich

Gosia i Ania nagrodzone w konkursach o powstaniach śląskich

Dwie nasze uczennice zostały nagrodzone w konkursach w ramach kampanii z okazji 100. rocznicy wybuchu powstań śląskich „To ziemia, na której rodzą się diamenty” (Jan Paweł II) – Anna Majka z klasy 2b i Małgorzata Torbicka z klasy 2c.

Małgorzata Torbicka zajęła pierwsze miejsce w konkursie na autorską kartkę z przewodnika po miejscach związanych z powstaniami śląskimi ich bohaterami: „100 najciekawszych miejsc związanych z historią powstań śląskich” w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Anna Majka zajęła drugie miejsce w konkursie na wykonanie utworu o Śląsku: „Śląsk w wierszu i piosence” w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki konkursu na stronie:

http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/wazne/wyniki-konkursow-zrealizowanych-w-ramach-kampanii-z-okazji-100-rocznicy-wybuchu-powstan-slaskich-to-ziemia-na-ktorej-rodza-sie-diamenty-sw-jan-pawel-ii-w-roku-szkolnym-2020-2021/