Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Michasia dała czadu w The Voice Kids

Michasia dała czadu w The Voice Kids

Nasza uczennica, Michalina Porszke, wystąpiła dziś w przesłuchaniach w ciemno w The Voice Kids. Zaśpiewała ?I Have Nothing? z repertuaru Whitney Houston. Jak sobie poradziła z tym trudnym utworem?

? Jej rodzice są muzykami, więc śpiew na co dzień słychać w każdym niemal domowym kącie. Michalina Porszke wybrała utwór z bardzo trudnego repertuaru Whitney Houston. Zrobiło się nastrojowo. Atmosfera udzieliła się Trenerom ? czytamy na oficjalnym profilu The Voice Kids Poland.

Śpiew Michaliny Porszke bardzo szybko przypadł do gustu trenerom The Voice Kids. Jako pierwszy już po kilku sekundach obrócił się Dawid Kwiatkowski, a chwilę po nim Tomson i Baron. Pod koniec wykonania dołączyła do nich Edyta Górniak. Wszyscy chwalili młodą rybniczankę.


Michasia śpiew ma w genach. Jej rodzice są muzykami, a śpiewu uczy ją mama. Tata z kolei jest nauczycielem teorii w szkole muzycznej. Ponadto uczestniczka The Voice Kids uczy się gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej w Rybniku. Na co dzień uczęszcza do Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

Widzieliście występ Michasi w The Voice Kids?