Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasz absolwent skomponował piosenkę dla Anny Wyszkoni

Nasz absolwent skomponował piosenkę dla Anny Wyszkoni

W piątek 20 listopada miała miejsce premiera piosenki rybniczanina i naszego absolwenta, Dawida Ostrzołka (matura 2008), skomponowanej dla Anny Wyszkoni ? ?Od nieba do nieba?. Jest to singiel promujący płytę ?Kolędy wielkie?.

? Od sierpnia tego roku przy współpracy z Maciejem Durczakiem, właścicielem Rock House Entertainment, powstawała piosenka ?Od nieba do nieba?, którą produkowaliśmy wspólnie z Adrianem Owsianikiem i Tomaszem Morzyduszą ? powiedział nam Dawid Ostrzołek. Tekst do utworu napisał wyśmienity tekściarz, autor wielu krajowych przebojów Wojtek Byrski. ? Jest to dla mnie osobiście ogromne wyróżnienie, mam również nadzieję, że nasza współpraca z Anią Wyszkoni obfitować będzie w kolejne piosenki ? dodał Ostrzołek.

? W tym miejscu chciałbym gorąco zmobilizować wszystkich rybniczan do głosowania na piosenkę na radiowych listach oraz zachęcić do jej posłuchania. Na płycie, oprócz ?Od nieba do nieba? znajduje się jeszcze jedna nasza produkcja, piosenka ?Mój anioł? ? zakończył rybniczanin.

Posłuchajcie piosenki skomponowanej przez Dawida, którego wychowawcą w naszej szkole był Stanisław Kucharczak: