Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Powstańcy w Młodzieżowej Radzie Miasta

Powstańcy w Młodzieżowej Radzie Miasta

Elżbieta Płaczek, maturzystka I LO „Powstańców” została wybrana przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika. Podczas pierwszej uroczystej sesji tej kadencji poznaliśmy też nowych wiceprzewodniczących oraz sekretarza MRM. Nowym radnym reprezentującym naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta Rybnika będzie Paweł Pałasz z klasy 2e.

Elżbieta Płaczek, która była jedyną kandydatką na stanowisko przewodniczącej i w głosowaniu jawnym wybrana została jednogłośnie. 18-letnia uczennica I LO uczy się w klasie o profilu humanistycznym, a w MRM Rybnika pracuje od ubiegłego roku.

Elżbiecie w pracach MRM pomagać będzie dwóch wiceprzewodniczących wybranych w głosowaniu jawnym z czworga zgłoszonych kandydatów: Florian Rezner z Zespołu Szkół nr 3 i Patrycja Zientek z Ekonomika.

Więcej o zaprzysiężeniu nowego prezydium MRM możecie przeczytać na stronie rybnicka.eu Młodzieżowa Rada Miasta Rybnika w nowym składzie

źródło: https://www.rybnicka.eu/aktualnosci/miasto/Mlodziezowa-Rada-Miasta-Rybnika-w-nowym-skladzie/idn:1592

zdjęcia: Sabina Horzela-Piskula