Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 10. Kinomaniak – zaproszenie

10. Kinomaniak – zaproszenie

Zapraszamy wszystkich uczniów rybnickich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w jubileuszowej 10. edycji konkursu filmowego ?Kinomaniak?.

W piątek 20 listopada 2015 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śl. w Rybniku odbędzie się jubileuszowy 10. Konkurs Wiedzy o Filmie Współczesnym ?Kinomaniak?.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów rybnickich szkół ponadgimnazjalnych. Na zgłoszenia 2-osobowych zespołów wraz z opiekunem czekamy do wtorku 17 listopada pod adresem kinomaniak@rybnik.com.pl. W treści zgłoszenia prosimy podać imiona i nazwiska członków 2-osobowych zespołów, adres i numer telefonu szkoły, do której uczęszczają, a także imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 5 drużyn.

>> Kinomaniak na Facebooku

Pytania konkursowe będą dotyczyć filmu współczesnego od 1990 roku.

Program konkursu: piątek, 20.11.2015:
11:00 ? 11:30 ? część pisemna złożona z zadań zamkniętych i otwartych,
11:45 ? projekcja filmu,
13:20 ? ogłoszenie wyników części pisemnej,
13:30 ? część ustna – finałowa dla najlepszych drużyn wyłonionych w części pisemnej,
14:20 ? zakończenie konkursu.

Na najlepsze drużyny czekają nagrody w postaci dyplomów, książek o tematyce filmowej, płyt DVD oraz biletów do kina.

Wszelkich informacji udziela organizator Adam Doliba (kontakt: 609856949, a.doliba@rybnik.com.pl, kinomaniak@rybnik.com.pl) z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śl. w Rybniku.

>> Więcej informacji o konkursie i przykładowe testy z poprzednich lat