Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 3. miejsce siatkarzy w Czerwionce

3. miejsce siatkarzy w Czerwionce

W dniu 28.02.2017.r w Czerwionce-Leszczynach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Rybnickiego, w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły.

Początek zmagań sportowych to wyśmienity początek i szybka wygrana 2:0. Drugi mecz z gospodarzami turnieju okazał się grą własnych błędów i niewykorzystanych sytuacji. Nasza drużyna przegrała oba sety w stosunku 24:26. W trzecim meczu przeciwnik okazał się lepszy i zasłużenie zwyciężył w dwóch setach, toteż w ostatecznym rozrachunku nasza szkoła zajęła III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali Jakub Pawlas, Bartosz Goworowski, Tymoteusz Cieślik, Adam Dziwoki, Kacper Konopacki, Robert Rudol, Tomasz Krauzy, Jakub Kapuściński, Dominik Marszolik.