Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Gala z 95-lecia na żywo w Internecie

Gala z 95-lecia na żywo w Internecie

Spieszymy z najświeższymi informacjami dotyczącymi piątkowych obchodów jubileuszu 95-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

1. Wejściówki na galę w Teatrze Ziemi Rybnickiej będzie można zakupić w dniu imprezy w holu teatru od godz. 9.00. Oczywiście można to uczynić także jutro w sekretariacie szkoły od godz. 8 do 15.
2. W dniu imprezy będzie można nabyć/odebrać zaproszenia na ?Wielki Bal Powstańców?. W tym dniu sekretariat szkoły czynny do godz. 17.00.

3. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą przyjechać na Jubileusz osobiście, planujemy transmitować uroczystości z teatru za pośrednictwem serwisu YouTube. Będzie nas można oglądać w piątek od godz. 10.30 na kanale szkoły: https://www.youtube.com/c/ZS1Rybnik/live

Podczas transmisji będzie można na żywo pozdrowić oglądających, wyrazić swoje opinie, powspominać szkolne czasy czy porozmawiać z uczniami moderującymi czat. Zapraszamy do oglądania transmisji (ciekawe jaki padnie rekord oglądających), ale mając świadomość, że nic nie zastąpi realnego kontaktu, przede wszystkim zapraszamy do bazyliki, teatru i w mury „Jubilatki”!