Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Konkurs FOX 2021 – zaproszenie

Konkurs FOX 2021 – zaproszenie

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Termin konkursu: 20 kwietnia 2021 r.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca u nauczycieli języka angielskiego.

Zgłoszenie w konkursie jest ważne po opłacie wpisowej w wysokości 10 zł. Kwotę należy wpłacić na konto rady rodziców (numer konta można znaleźć na stronie szkoły w zakładce szkoła/rada rodziców) – w tytule przelewu należy zawrzeć następujące informacje: “Imię i nazwisko, klasa, konkurs FOX”.

Główną nagrodą w konkursie jest udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników z kategorii Kittens II – Eagles I. Dla uczestników z wynikami bardzo dobrymi i dobrymi przewidziane są nagrody rzeczowe.

Informacje na temat lektur obowiązujących na tegoroczną edycję konkursu można znaleźć pod poniższym linkiem: https://fox.bielsko.pl/pages/materialy oraz u nauczycieli języka angielskiego.