Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Książkowy debiut absolwentki I LO (wideo)

Książkowy debiut absolwentki I LO (wideo)

Klaudia Potysz ? absolwentka I LO w Rybniku i studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ma za sobą swój debiut literacki. Jej powieść fantasy ?Żądza dusz? spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. 21-latka już teraz zapowiedziała, że doczekają się oni trylogii.

Jak zdradza w rozmowie z portalem Rybnik.com.pl nasza absolwentka – Klaudia Potysz, pomysł na książkę zrodził się podczas oglądania filmu ?Władca Pierścieni?. ? Stwierdziłam, że warto coś takiego przeżyć po swojemu, dlatego zdecydowałam się na napisanie ?Żądzy dusz? ? wyjaśnia rybniczanka.

Powieść powstawała dziesięć miesięcy. ? Ale z przerwami, bo przecież są inne obowiązki. Na razie dochodzą do mnie pozytywne opinie, cieszę się z tego, bo to jest dla mnie dodatkowa motywacja do dalszego pisania ? dodaje Klaudia Potysz.

Autorka książki zdradza również, że planuje w przyszłości stworzyć trylogię ?Żądzy dusz?.

Czy z pisania książek da się wyżyć? Co usłyszała Klaudia Potysz tuż po publikacji swojej powieści? Odpowiedzi na te i inne pytania szukajcie w poniższym wideo fleszu:

Źródło: portal Rybnik.com.pl