Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi uczniowie wygrali Międzygimnazjalną Ligę Pływacką!

Nasi uczniowie wygrali Międzygimnazjalną Ligę Pływacką!

Z radością informujemy, że nasi gimnazjaliści okazali się najlepsi w Międzygimnazjalnej Lidze Pływackiej. Gratulacje!

Świetna zabawy, rywalizacja fair play i wiele emocji towarzyszyło wszystkim uczestnikom podczas finałowego etapu Międzygimnazjalnej Ligi Pływackiej. Zawodnicy startowali w pięciu konkurencjach:

1. Pod wodą,
2. Tyłem do przodu,
3. Na jednym kole,
4. Euro 2016,
5. Niespodzianka.

W klasyfikacji szkolnej po czterech etapach na pierwszym miejscu uplasowało się Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18, a trzecie ? Gimnazjum nr 7.