Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasze liceum drugie w ?Biegu wiosny 2016?

Nasze liceum drugie w ?Biegu wiosny 2016?

W dniu 29 maja 2016 roku MOSIR Rybnik włączając się w akcję ?Polska biega? zorganizował ?Bieg wiosny? dla wszystkich chętnych biegaczy. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali na dystansie 1 km.

Wśród uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku 2. miejsce wywalczyła Agnieszka Putról. Wysokie lokaty zajęły Julia Rams – 4 miejsce oraz Kasia Kokieć – 5 miejsce. Wśród chłopców najwyżej został sklasyfikowany Marek Kotas. Dalsze miejsca zajęli Paulina Winkler, Maciej Cytrycki, Kacper Sikora, Jan Kasza.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła 2. miejsce otrzymując puchar i dyplom.

Na uwagę zasługuje fakt, iż każdy zawodnik po przekroczeniu mety otrzymał piękny okolicznościowy medal. Wszystkim uczestnikom zmagań biegowych należą się serdeczne gratulacje!