Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nikola z 2d zbiera pieniądze na wydanie albumu

Nikola z 2d zbiera pieniądze na wydanie albumu

Nikola Kampe z klasy 2d naszego liceum oraz jej kolega Adam Szebesta szukają pieniądzy na wydanie debiutanckiego albumu. Każdy z Was może im pomóc w zbieraniu funduszy!

The Worship Project to duet, który tworzą 18-letnia rybniczanka Nikola Kampe oraz Adam Szebesta. Narodził się on z połączenia dwóch wspólnych pasji – do Boga oraz muzyki. Podczas działalności koncertowej powstały kompozycje, które Kampe i Szebesta chcą sformalizować nagrywając album o nazwie ?Desires?. Po wydaniu płyty zamierzają wyruszyć w objazdową podróż po Włoszech, odwiedzając m.in. Wenecję oraz Mediolan. W Italii planują promować ich twórczość oraz sprzedawać album koncertując w lokalnych kawiarniach oraz ?na streecie?, dzieląc się z ludźmi tym, że Bóg zawsze jest dobry.

? Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszego projektu. Kochamy Boga i muzykę, łącząc to stworzyliśmy coś zupełnie świeżego w chrześcijańskim przemyśle muzycznym. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie wydać dogodną ilość płyt, a może nawet urzeczywistnić małe marzenia poprzez uzyskanie ponad stu procent postępu ? piszą na stronie PolakPotrafi.pl młodzi artyści.

>> PolakPotrafi.pl: The Worship Project – wydanie debiutanckiego albumu

? Pewnie zastanawiacie się jaki dokładnie rodzaj muzyki gramy! W tym celu nagraliśmy akustyczną wersję piosenki ?Hold Me Tight?, którą stworzyliśmy jako jedną z pierwszych. Wrzucamy również utwór ?I Will Wait?, który zagraliśmy na koncercie promującym projekt. Oba single pojawią się na płycie ?Desires? ? dodają.