Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Szkolna Liga LA

Szkolna Liga LA

W dniu 27 września 2024 r. na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku odbyła się Miejska Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Zawodnicy startowali w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych, a uzyskane wyniki przeliczane były na punkty. Zwycięzcą zostaje drużyna, która zgromadzi największą liczbę punktów.

W klasyfikacji Dziewcząt nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce wśród rybnickich szkół.

W klasyfikacji Chłopców nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce miejsce wśród rybnickich szkół.

100 m – 1 miejsce – Majewski Dominik

Sztafeta 4×100 m –  3 miejsce – Majewski Dominik, Rojek Kamil, Walendowski Bartosz, Tytus Juzek.

Dalsze miejsca zajęły: Brzoska Weronika, Raczek Oliwia, Jurochnik Milena, Górecka Eliza, Korzeniewska Anna, Binek Agata, Anna Zielonka, Zimończyk Antonina, Misala Agata.

Dalsze miejsca zajęli:  Oliwier Wita, Olivier Sobik, Miłowski Antoni, Frycz Mikołaj, Szymik Miłosz, Jędrzejewski Oskar, Zdeb Maciej, Rduch Jakub, Andreczko Radosław.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Opiekunem reprezentacji szkoły jest mgr Andrzej Piecha.