Biegiem przez Jejkowice – Powstańcy nie zawiedli!
W sobotę, 14 czerwca 2026 r., odbył się już XVIII Marszobieg w Jejkowicach – jedno z bardziej klimatycznych wydarzeń sportowych w naszym regionie. W tym roku na starcie zameldowali się również nasi uczniowie, dumnie reprezentując barwy szkoły jako „Powstańcy".