Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku IA w Zakopanem

IA w Zakopanem

W dniach 12-14 czerwca 2017 roku klasa IA naszego gimnazjum odwiedziła Zakopane wraz z wychowawczynią Beatą Mokrzycką i nauczycielkami Ewą Sierny i Agnieszką Groborz.

Głównym celem wycieczki było chodzenie po górach, oddychanie świeżym powietrzem i podziwianie przepięknych widoków. Nie zabrakło również czasu na integrację i odpoczynek.

Pierwszego dnia klasa wybrała się do Doliny Małej Łąki, a wieczorem spotkała się przy ognisku. Drugi dzień poświęcony był w całości na wędrówkę po górach – grupa dotarła na Halę Gąsienicową i do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Pogoda dopisała. Po powrocie z 9-godzinnego spaceru, mimo wycieńczenia, uczniowie znaleźli siły na zorganizowanie przyjęcia niespodzianki dla trzech koleżanek: Zuzi, Marty i Hani z okazji ich urodzin. Ostatniego dnia odbyła się gra w podchody na terenie ośrodka, a ostatnie godziny wycieczki uczniowie spędzili na Krupówkach.