Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Jasełka w TZR i spotkanie opłatkowe

Jasełka w TZR i spotkanie opłatkowe

W czwartek 22 grudnia 2016 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe społeczności Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

W programie imprezy znalazły się m.in. jasełka w reżyserii uczennicy Ady Dziubińskiej oraz koncert kolęd w wykonaniu szkolnego chóru Bel Canto.

Na scenie zaprezentowali się również wokaliści: Martyna Pogorzelczyk (?Rockin’ Around the Christmas Tree?), Oliwia Kłosek (?Tak jak śnieg?) oraz Małgorzata Dudek i Tomasz Kukułka (?Uciekali? z repertuaru Metro).

Po imprezie w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników ZS nr 1 w Rybniku z emerytowanymi nauczycielami.

Fot. Ada Ryszka

W spektaklu wystąpili: Pasterz I – Hanna Kajzerek, Pasterz II – Hanna Olborska, Pasterz III – Aleksandra Matuszewska, Maria – Monika Reclik, Józef – Henryk Mazurek, Kacper – Łukasz Mazurek, Melchior – Olaf Bober, Baltazar – Olimpia Baryła, Anioł I – Irmina Lepiarczyk, Anioł II – Magda Morgała, Diabeł I – Maciej Szczepanik, Diabeł II – Agnieszka Schuschke, Belzebub – Maciej Mikszta, Herod – Mateusz Suchan, Strażnik – Paulina Da-Via, Prorok – Maciej Swierczyna. Reżyseria – Ada Dziubińska.