Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Marek Kotas na podium II Biegu Kopernika

Marek Kotas na podium II Biegu Kopernika

W sobotę 2 kwietnia 2016 r. odbył się II Bieg Kopernika, w którym brała udział liczna reprezentacja uczniów z naszej szkoły.

Każda osoba wybierała sposób pokonania dystansu 5 km lub 10 km: biegiem, marszobiegiem lub marszem. A wszyscy byli witani na mecie jak zwycięzcy, były brawa, gratulacje i okolicznościowy medal.

Na dystansie 5 km w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wśród chłopców 2. miejsce zajął Marek Kotas, który w klasyfikacji generalnej zajął wysokie 4. miejsce. W kategorii kobiet na dystansie 5 km bezapelacyjnie wygrała nasza zeszłoroczna absolwentka Dominika Kłoda, która w poprzednim roku w I Biegu Kopernika również zajęła pierwsze miejsce.