Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasza szkoła druga w Biegu Wiosny 2017

Nasza szkoła druga w Biegu Wiosny 2017

W dniu 21 maja 2017 roku MOSIR Rybnik zorganizował BIEG WIOSNY dla wszystkich lubiących: człapanie, truchtania i bieganie, czyli od przedszkolaka po seniora.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali na dystansie 1 km. Najlepsze czwarte miejsce z naszej szkoły zajęła Weronika Rudol. Piątą lokatę wywalczyła Kinga Benko, a szóstą ? Agnieszka Putról. Na 14. miejscu uplasowała się Magdalena Stencel.

Wśród chłopców najwyżej, bo na 6. miejscu, został sklasyfikowany Maciej Cytrycki. Na 10. miejscu przybiegł Szymon Gamrat, a na 11. Łukasz Kurpanik.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła 2. miejsce otrzymując puchar i dyplom.

Na uwagę zasługuje fakt, że każdy zawodnik po przekroczeniu mety otrzymał piękny okolicznościowy medal.

Wszystkim uczestnikom zmagań biegowych należą się wielkie gratulacje.