Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasze siatkarki czwarte w Rybniku

Nasze siatkarki czwarte w Rybniku

W środę 3 lutego odbył się finał miejski siatkówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych, którego gospodarzem było V LO w Rybniku.

Reprezentacja dziewcząt z ?Powstańców? stawiła się gotowa do walki (po bardzo dobrych meczach i zwycięstwach w swojej grupie eliminacyjnej), jednak nie miała szczęścia w losowaniu i w pierwszym meczu półfinałowym trafiła na klasę sportową z siatkówki z V LO. Mimo dużego zaangażowania i chęci do gry naszych zawodniczek mecz zakończył się zwycięstwem rywalek.

Reprezentacji I LO pozostało tylko zebrać siły na kolejne spotkanie, którego stawką było III miejsce w turnieju. Niestety naszym dziewczętom nie udało się maksymalnie skoncentrować i popełniały więcej błędów własnych, co na tym poziomie uniemożliwiło zwycięstwo.

Skład drużyny: Zuzanna Sobiecka, Justyna Kramorz, Sabina Tumula, Kasia Kokieć, Sekulak Alicja, Chmielowska Martyna, Karolina Filec, Emilia Czorny, Agnieszka Zientek, Marta Płaszczyńska. Opiekun: Andrzej Piecha.