Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Podziękowanie dla sportowców z klas maturalnych 2017 (wideo)

Podziękowanie dla sportowców z klas maturalnych 2017 (wideo)

Jak co roku pod koniec kwietnia nauczyciele wychowania fizycznego obradowali nad przyznaniem wyróżnień sportowych dla uczniów klas maturalnych, którzy przez 3 lata uczęszczali na zajęcia sportowe, reprezentowali szkołę w zmaganiach sportowych i zajmowali wysokie miejsca w zawodach Szkolnego Związku Sportowego na szczeblu rejonowym i wojewódzkim.

Uroczyste wręczenie statuetek sportowych miało miejsce w dniu 26 kwietnia 2017 roku. Dyrektor Tadeusz Chrószcz osobiście podziękował wszystkim sportowcom za godne reprezentowanie I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku w rywalizacji sportowej oraz podkreślił rolę wychowania fizycznego w rozwoju młodego człowieka.

Lista osób nagrodzonych: Lilianna Porada, Wiktoria Stachura, Katarzyna Kokieć, Karolina Filec, Jakub Pawlas, Ada Ryszka, Paulina Winkler, Karolina Cyganek, Tomasz Szczypka, Andrzej Mazur, Maciej Katychów, Michał Kozieł I Alicja Toczyłowska.

Naszym uczniom dziękujemy raz jeszcze za wszystkie osiągnięcia sportowe, dyplomy, puchary, chwile radości i wzruszeń.