Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku V Rybnicki Test Coopera

V Rybnicki Test Coopera

Nasi uczniowie sprawdzili się w V Rybnickim Teście Coopera. Dziękujemy im za wysiłek i trud włożony podczas testu biegowego, a także gratulujemy osiągniętych wyników!

W dniu 29 października 2016 r. na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku został przeprowadzony V Rybnicki Test Coopera. Każda osoba bezpłatnie mogła przyjść na stadion i sprawdzić   swoje możliwości w prostej próbie wysiłkowej. Zadanie polega na nieprzerwanym 12-minutowym biegu i pokonaniu jak najdłuższego dystansu na bieżni. Po wysiłku sędziowie podliczają metry i podają wynik. Każda osoba otrzymuje specjalny imienny certyfikat z podanym dokładnie dystansem, który przebiegła. Po zakończeniu próby wysiłkowej na uczestników czekały same pyszne łakocie i napoje, dodatkowo zostały również rozlosowane nagrody niespodzianki.

Z naszej szkoły w imprezie sportowej wzięli udział Lilianna Porada, Zuzanna Zdrzałek, Judyta Ozarowska, Ewa Fojcik, Weronika Parzych i Tomasz Krauzy.

Organizatorzy imprezy, czyli Rybnicka Grupa Biegowa ?Pędzimy Razem? oraz MOSIR Rybnik, już zapraszają na kolejny VI Rybnicki Test Coopera, który odbędzie się w kwietniu 2017 r.