Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku XVI Bieg Niepodległości w Kuźni Raciborskiej

XVI Bieg Niepodległości w Kuźni Raciborskiej

11 listopada 2015 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców brała udział w XVI Biegu Niepodległości w Kuźni Raciborskiej.

Trasa biegu została zmieniona w stosunku do zeszłego roku, toteż było trochę asfaltu, trochę trawy oraz zbieg duktem leśnym prawie do mety, no i dystans biegu głównego to 2700m do pokonania dla kobiet i mężczyzn. Na starcie stanęło ponad 60 osób w różnych kategoriach wiekowych. Medale i dyplomy zostały wręczone przez specjalnego gościa, którym była Pani Ewa Bugdoł, 7-krotna Mistrzyni Polski w triatlonie na dystansie długim. Najlepszy wynik uzyskał Marek Kotas zajmując 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Tuż za podium (po ciężkiej walce) uplasowała się Julia Rams. Kolejne lokaty zajmowali Krzysztof Rutkiewicz i Łukasz Kurpanik, a wspaniałym finiszem popisały się Natalia Wieczorek, Ada Ryszka oraz Lilianna Porada, które z uśmiechem przekraczały linię mety.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!